E300K2R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E300K2R0
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 300W
Podatkovni listi: E300K2R0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E300K2R0
Številka dela E300K2R0 Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2149 pcs Podatkovni list E300K2R0.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Corrib®280 Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 300W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHE300K2R0
OHE300K2R0-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 8.500" (215.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
natančen opis 2 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length Vrsta prilagajanja Slide