F40J15KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F40J15KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 15K OHM 5% 40W
Podatkovni listi: F40J15KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F40J15KE
Številka dela F40J15KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 15K OHM 5% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7581 pcs Podatkovni list F40J15KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Odpornost 15 kOhms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Flat Oval
Druga imena OHF40J15KE
OHF40J15KE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Flange Braces, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.29mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound