F40J1K0E
OhmiteOhmite
F40J1K0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F40J1K0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 1K OHM 5% 40W
Podatkovni listi: F40J1K0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F40J1K0E
Številka dela F40J1K0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1K OHM 5% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8138 pcs Podatkovni list F40J1K0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Flat Oval
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Montažna funkcija Flange Braces, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.29mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor