F40J5K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F40J5K0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 5K OHM 5% 40W
Podatkovni listi: F40J5K0E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F40J5K0E
Številka dela F40J5K0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 5K OHM 5% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7270 pcs Podatkovni list F40J5K0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Flat Oval
Druga imena OHF40J5K0E
OHF40J5K0E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Flange Braces, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.29mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5 kOhms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F40J5K0
F40J5K0
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 5K OHM 5% 40W