F40J750E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F40J750E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 750 OHM 5% 40W
Podatkovni listi: F40J750E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F40J750E
Številka dela F40J750E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 750 OHM 5% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6710 pcs Podatkovni list F40J750E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Odpornost 750 Ohms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Flat Oval
Druga imena OHF40J750E
OHF40J750E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Flange Braces, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.29mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 750 Ohms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound