FC4L32R025FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FC4L32R025FER
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.025 OHM 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi: FC4L32R025FER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FC4L32R025FER
Številka dela FC4L32R025FER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.025 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130103 pcs Podatkovni list FC4L32R025FER.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija FC4L Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 25 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil