FC4L64R003FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FC4L64R003FER
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: FC4L64R003FER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FC4L64R003FER
Številka dela FC4L64R003FER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66192 pcs Podatkovni list FC4L64R003FER.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6432 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija FC4L Odpornost 3 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena OHFC4L64R003FER
OHFC4L64R003FER-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil