L100J2K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L100J2K5E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 100W
Podatkovni listi: L100J2K5E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L100J2K5E
Številka dela L100J2K5E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7559 pcs Podatkovni list L100J2K5E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Serija 270
Odpornost 2.5 kOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHL100J2K5E
OHL100J2K5E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.5 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound