L100J2R0E
OhmiteOhmite
L100J2R0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L100J2R0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W
Podatkovni listi: L100J2R0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L100J2R0E
Številka dela L100J2R0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11418 pcs Podatkovni list L100J2R0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Serija 270
Odpornost 2 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sestava Wirewound Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L100J2K0E
L100J2K0E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 2K OHM 5% 100W
Na zalogi: 13740 pcs
Prenesi: L100J2K0E.pdf
RFQ
L100J2R0
L100J2R0
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W