PFE5KR330E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFE5KR330E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.33 OHM 10% 962W
Podatkovni listi: PFE5KR330E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFE5KR330E
Številka dela PFE5KR330E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.33 OHM 10% 962W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list PFE5KR330E.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Velikost / dimenzija - Serija Powr-Rib®PFE
Odpornost 330 mOhms Moč (Watts) 962W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHPFE5KR330E
OHPFE5KR330E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330 mOhms ±10% 962W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound