PFE5KR500E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFE5KR500E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 1105W
Podatkovni listi: PFE5KR500E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 424 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFE5KR500E
Številka dela PFE5KR500E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 1105W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424 pcs Podatkovni list PFE5KR500E.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Velikost / dimenzija - Serija Powr-Rib®PFE
Odpornost 500 mOhms Moč (Watts) 1105W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHPFE5KR500E
OHPFE5KR500E-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 500 mOhms ±10% 1105W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound