TWM5J56RE
OhmiteOhmite
TWM5J56RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWM5J56RE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 56 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWM5J56RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWM5J56RE
Številka dela TWM5J56RE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 56 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132889 pcs Podatkovni list TWM5J56RE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Odpornost 56 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 56 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Sestava Metal Oxide Film
Podobni izdelki
TWM5J680E
TWM5J680E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 137782 pcs
Prenesi: TWM5J680E.pdf
RFQ
TWM5J680
TWM5J680
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 5396 pcs
Prenesi: TWM5J680.pdf
RFQ
TWM5J56R
TWM5J56R
Opis: RES 56 OHM 5W 5% RADIAL