TWM5J68R
OhmiteOhmite
TWM5J68R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWM5J68R
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 68 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWM5J68R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TWM5J68R
Številka dela TWM5J68R Proizvajalec Ohmite
Opis RES 68 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5716 pcs Podatkovni list TWM5J68R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Odpornost 68 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 68 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TWM5J680
TWM5J680
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 5396 pcs
Prenesi: TWM5J680.pdf
RFQ
TWM5J750
TWM5J750
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 750 OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 5702 pcs
Prenesi: TWM5J750.pdf
RFQ
TWM5J68RE
TWM5J68RE
Opis: RES 68 OHM 5W 5% RADIAL