TWW5J20R
OhmiteOhmite
TWW5J20R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWW5J20R
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 20 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWW5J20R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TWW5J20R
Številka dela TWW5J20R Proizvajalec Ohmite
Opis RES 20 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4715 pcs Podatkovni list TWW5J20R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWW Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 20 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound