TWW5J2R0E
OhmiteOhmite
TWW5J2R0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWW5J2R0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWW5J2R0E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWW5J2R0E
Številka dela TWW5J2R0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197551 pcs Podatkovni list TWW5J2R0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWW Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound