WNC150FET
OhmiteOhmite
WNC150FET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WNC150FET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 150 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WNC150FET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WNC150FET
Številka dela WNC150FET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 150 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110674 pcs Podatkovni list WNC150FET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WN Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)