WNC15RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WNC15RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WNC15RFE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WNC15RFE
Številka dela WNC15RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74101 pcs Podatkovni list WNC15RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WN Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWNC15RFE
OHWNC15RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound