WRF1837-0R30-1%
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRF1837-0R30-1%
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.30 OHM 2.5W 1% 4 TERM WW
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WRF1837-0R30-1%
Številka dela WRF1837-0R30-1% Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.30 OHM 2.5W 1% 4 TERM WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS