WRF1JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRF1JB1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 1W 1 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF1JB1R00.pdf2.WRF1JB1R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF1JB1R00
Številka dela WRF1JB1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 1W 1 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4626 pcs Podatkovni list 1.WRF1JB1R00.pdf2.WRF1JB1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serija WRF Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WRF 1 1 5% A
WRF115%A
WRF115%A-ND
WRF11JA
WRF11JA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound