3G3AXRC01600223DE
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AXRC01600223DE
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-AB022
Podatkovni listi: 3G3AXRC01600223DE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 553 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AXRC01600223DE
Številka dela 3G3AXRC01600223DE Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-AB022 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 553 pcs Podatkovni list 3G3AXRC01600223DE.pdf
Utež 7 lbs (3.2kg) Uporaba -
Specifikacije 3.7kW, 22.3A, 1.6mH Serija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
natančen opis DC Link Reactor 3.7kW, 22.3A, 1.6mH Vrsta pripomočka DC Link Reactor