3G3AXRC02330307DE
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AXRC02330307DE
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-A4011
Podatkovni listi: 3G3AXRC02330307DE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 246 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AXRC02330307DE
Številka dela 3G3AXRC02330307DE Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-A4011 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 246 pcs Podatkovni list 3G3AXRC02330307DE.pdf
Utež 25 lbs (11.3kg) Uporaba -
Specifikacije 11kW, 30.7A, 2.33mH Serija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
natančen opis DC Link Reactor 11kW, 30.7A, 2.33mH Vrsta pripomočka DC Link Reactor