A3SA-90B1-24SY
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A3SA-90B1-24SY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3SA-90B1-24SY
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: A3SA-90B1-24SY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A3SA-90B1-24SY
Številka dela A3SA-90B1-24SY Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2501 pcs Podatkovni list A3SA-90B1-24SY.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija A3S
Mere izreza plošče Square - 16.20mm² Pakiranje Bulk
Druga imena A3SA90B124SY
SW1678
delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP00 Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VAC/DC
Vrsta osvetlitve, barva LED, White Lastnosti -
Trenutna ocena 3A (AC), 2A (DC) Barva - pogon / pokrov Yellow