A3SA-90C1-24SW
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3SA-90C1-24SW
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Podatkovni listi: A3SA-90C1-24SW.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A3SA-90C1-24SW
Številka dela A3SA-90C1-24SW Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 2330 pcs Podatkovni list A3SA-90C1-24SW.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-Mom Serija A3S
Mere izreza plošče Square - 16.20mm² Pakiranje Bulk
Druga imena A3SA90C124SW delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 1,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Ingress Protection IP00
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VAC/DC Vrsta osvetlitve, barva LED, Amber
Lastnosti - Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 3A (AC), 2A (DC)