D4F-120-1D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
D4F-120-1D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D4F-120-1D
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V
Podatkovni listi: D4F-120-1D.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 486 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D4F-120-1D
Številka dela D4F-120-1D Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 486 pcs Podatkovni list D4F-120-1D.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Cable Leads Funkcija stikala On-Mom, Off-Mom
Serija D4F Sila sproščanja 51gf
Pretvarjanje 12° Pakiranje Bulk
Overtravel 40° Druga imena 11019-0009
D4F1201D
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Delovno mesto -
Operativna sila 510gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Cable Length 1m
Električno življenje 150,000 Cycles Diferencialna potovanja -
Trenutna ocena 15A (AC), 550mA (DC) Circuit DPST-NO/NC