D4F-120-1R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
D4F-120-1R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D4F-120-1R
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V
Podatkovni listi: D4F-120-1R.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 580 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D4F-120-1R
Številka dela D4F-120-1R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 580 pcs Podatkovni list D4F-120-1R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Cable Leads Funkcija stikala On-Mom, Off-Mom
Serija D4F Sila sproščanja 51gf
Pretvarjanje 12° Pakiranje Bulk
Overtravel 40° Druga imena 11019-0001
D4F-120-1R-ND
D4F1201R
Z7208
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Delovno mesto -
Operativna sila 510gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Cable Length 1m
Električno življenje 150,000 Cycles Diferencialna potovanja -
Trenutna ocena 15A (AC), 550mA (DC) Circuit DPST-NO/NC