E2E2-X10MY2-US
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2E2-X10MY2-US
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M18 10MM AC2W-NC UNSHD
Podatkovni listi: E2E2-X10MY2-US.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 733 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2E2-X10MY2-US
Številka dela E2E2-X10MY2-US Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M18 10MM AC2W-NC UNSHD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 733 pcs Podatkovni list E2E2-X10MY2-US.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 264 VAC Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija E2E
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 25Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
Vrsta izhoda SCR-NC, 2-Wire Druga imena E2E2X10MY2US
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67, NEMA 1,4,6,12,13 Cylinder, Threaded - M18
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E2E2-X10Y1-US 5M
E2E2-X10Y1-US 5M
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SENS PROX M30 10MM AC2W-NO SHLD
Na zalogi: 526 pcs
Prenesi: E2E2-X10Y1-US 5M.pdf
RFQ
E2E2-X10MY2
E2E2-X10MY2
Opis: PROXIMITY SENSOR M18 10MM NC