E2E2-X10Y1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2E2-X10Y1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka PROXIMITY SENSOR M30 10MM
Podatkovni listi: E2E2-X10Y1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 597 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2E2-X10Y1
Številka dela E2E2-X10Y1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis PROXIMITY SENSOR M30 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597 pcs Podatkovni list E2E2-X10Y1.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 264 VAC Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2E
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 25Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda SCR-NO, 2-Wire Druga imena E2E2/X10Y1
E2E2X10Y1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E2E2-X10MY1-US
E2E2-X10MY1-US
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: PROXIMITY SENSOR M18 10MM NO
Na zalogi: 998 pcs
Prenesi: E2E2-X10MY1-US.pdf
RFQ
E2E2-X10Y1-US
E2E2-X10Y1-US
Opis: PROXIMITY SENSOR M30 10MM
Na zalogi: 720 pcs
Prenesi: E2E2-X10Y1-US.pdf
RFQ
E2E2-X10Y1-US 5M
E2E2-X10Y1-US 5M
Opis: SENS PROX M30 10MM AC2W-NO SHLD