LY3F-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY3F-AC120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LY3F-AC120
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Podatkovni listi: LY3F-AC120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LY3F-AC120
Številka dela LY3F-AC120 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8548 pcs Podatkovni list LY3F-AC120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 96 VAC Izklop napetosti (min) 36 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija LY Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena LY3F-AC120-ND
LY3FAC120
Z8265
delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.45 kOhms
Moč tuljave 2 VA Tok tekočine 14.8mA