LY3F-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY3F-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LY3F-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Podatkovni listi: LY3F-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LY3F-DC24
Številka dela LY3F-DC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8731 pcs Podatkovni list LY3F-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija LY Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena LY3F-DC24-ND
LY3FDC24
Z2938
delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 410 Ohms
Moč tuljave 1.4 W Tok tekočine 58.6mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LY3F-AC240
LY3F-AC240
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Na zalogi: 9910 pcs
Prenesi: LY3F-AC240.pdf
RFQ
LY3F-AC120
LY3F-AC120
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Na zalogi: 8548 pcs
Prenesi: LY3F-AC120.pdf
RFQ
LY3F-FD AC24
LY3F-FD AC24
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V