MSF4800S-20-0600-R
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-20-0600-R
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 59 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-20-0600-R
Številka dela MSF4800S-20-0600-R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 600mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800S200600R
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 60 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Blanking, Receiver Only
Zmožnost zaznavanja 20mm Zračna višina 10mm