MSF4800S-20-0640
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-20-0640
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 36 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-20-0640
Številka dela MSF4800S-20-0640 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 640mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800S200640
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 64 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 10mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSF4800S-20-0600-SB1-RM2APB
MSF4800S-20-0600-SB1-RM2APB
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 22 pcs
Prenesi:
RFQ
MSF4800S-20-0600-30X-30R-RM2AP
MSF4800S-20-0600-30X-30R-RM2AP
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 26 pcs
Prenesi:
RFQ
MSF4800S-20-0640-20-0240-20-02
MSF4800S-20-0640-20-0240-20-02
Na zalogi: 13 pcs
MSF4800S-20-0640-20-0720-10X-1
MSF4800S-20-0640-20-0720-10X-1
Na zalogi: 14 pcs
MSF4800S-20-0600-R
MSF4800S-20-0600-R
Opis: RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 59 pcs
MSF4800S-20-0640-20-0640-10X-1
MSF4800S-20-0640-20-0640-10X-1
Na zalogi: 13 pcs
MSF4800S-20-0640-10X-10R-RM610
MSF4800S-20-0640-10X-10R-RM610
Na zalogi: 25 pcs
MSF4800S-20-0600-SB1
MSF4800S-20-0600-SB1
Na zalogi: 29 pcs
MSF4800S-20-0640-10X-10R-RMX
MSF4800S-20-0640-10X-10R-RMX
Na zalogi: 26 pcs
MSF4800S-20-0600-X
MSF4800S-20-0600-X
Opis: TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 87 pcs
MSF4800S-20-0640-20-0320-10X-1
MSF4800S-20-0640-20-0320-10X-1
Na zalogi: 17 pcs
MSF4800S-20-0600-20-1200-30X-3
MSF4800S-20-0600-20-1200-30X-3
Na zalogi: 10 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika