MY3-02-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3-02-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MY3-02-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V
Podatkovni listi: MY3-02-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MY3-02-DC24
Številka dela MY3-02-DC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10831 pcs Podatkovni list MY3-02-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija MY Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MY3-02-DC24-ND
MY302DC24
Z10467
delovna temperatura -55°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 650 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 36.9mA