MY3-AC200/220
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3-AC200/220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MY3-AC200/220
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 220V
Podatkovni listi: MY3-AC200/220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MY3-AC200/220
Številka dela MY3-AC200/220 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7061 pcs Podatkovni list MY3-AC200/220.pdf
Vklopite napetost (maks.) 176 VAC Izklop napetosti (min) 66 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija MY Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MY3AC200220 delovna temperatura -55°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 220VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 220VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 12.95 kOhms Moč tuljave 1.1 VA
Tok tekočine 5.3mA