G6EU-134P-ST-US-DC12
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6EU-134P-ST-US-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Podatkovni listi: G6EU-134P-ST-US-DC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6EU-134P-ST-US-DC12
Številka dela G6EU-134P-ST-US-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23192 pcs Podatkovni list G6EU-134P-ST-US-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija G6E Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena G6EU134PSTUSDC12 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 720 Ohms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 16.7mA