G6EU-134P-ST-US-DC24
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6EU-134P-ST-US-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Podatkovni listi: G6EU-134P-ST-US-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6EU-134P-ST-US-DC24
Številka dela G6EU-134P-ST-US-DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16384 pcs Podatkovni list G6EU-134P-ST-US-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija G6E Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena G6EK1349E
G6EU134PSTUS24DC
G6EU134PSTUSDC24
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 8.3mA