OSTVL18B151
pregled izdelka
Številka dela: OSTVL18B151
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 2.5MM
Podatkovni listi: OSTVL18B151.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTVL18B151
Številka dela OSTVL18B151 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26906 pcs Podatkovni list OSTVL18B151.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 125V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OSTVL
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 9
Plug Wire Entry - Višina tona 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 18 Število stopenj 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.862" (21.89mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave 90°, Right Angle Lastnosti -
natančen opis 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90°, Right Angle Through Hole Trenutni - UL 4A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.150" (3.81mm)