OSTVL203150
pregled izdelka
Številka dela: OSTVL203150
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.81MM
Podatkovni listi: OSTVL203150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTVL203150
Številka dela OSTVL203150 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.81MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24810 pcs Podatkovni list OSTVL203150.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OSTVL
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 10
Plug Wire Entry - Višina tona 0.150" (3.81mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 20 Število stopenj 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.866" (22.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)