OD1225-12HBIP5501A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HBIP5501A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD1225-12HBIP5501A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD1225-12HBIP5501A
Številka dela OD1225-12HBIP5501A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2200 RPM Moč (Watts) 5.00W
Druga imena OD1225-12HBIP5501AX
OD122512HBIP5501A
OD1225PT-12HBIP5501A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 39.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.370A Vrsta ležaja Ball
Odobritve cURus, TUV Zračni tok 89.0 CFM (2.49m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD1225-12HBIP55
OD1225-12HBIP55
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE