OD1225-12HBIP5502A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HBIP5502A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD1225-12HBIP5502A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
  • Sporočilo
Specifikacije OD1225-12HBIP5502A
Številka dela OD1225-12HBIP5502A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2200 RPM Moč (Watts) 5.00W