PDA080B-1A6G
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA080B-1A6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDA080B-1A6G
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 34-48V 1.67A
Podatkovni listi: PDA080B-1A6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDA080B-1A6G
Številka dela PDA080B-1A6G Proizvajalec PHIHONG USA
Opis LED DRIVER CC AC/DC 34-48V 1.67A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1942 pcs Podatkovni list PDA080B-1A6G.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - izhod 34 ~ 48 V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 304VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 9.50" L x 1.70" W x 1.20" H (241.0mm x 43.0mm x 30.5mm) Serija PDA
Ocene IP67 Moč (Watts) 80W
Druga imena 993-1273
PDA080B-1A6G-R
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 85% Zatemnitev -
natančen opis 1.67A 34 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.67A