PDA080W-1A0G
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDA080W-1A0G
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 50-76V 1A
Podatkovni listi: PDA080W-1A0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDA080W-1A0G
Številka dela PDA080W-1A0G Proizvajalec PHIHONG USA
Opis LED DRIVER CC AC/DC 50-76V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1860 pcs Podatkovni list PDA080W-1A0G.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - izhod 50 ~ 76 V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 304VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 8.39" L x 1.71" W x 1.20" H (213.2mm x 43.5mm x 30.5mm) Serija PDA
Ocene IP67 Moč (Watts) 80W
Druga imena PDA080W-1A0G-R
PDA080W1A0G
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 85% Zatemnitev Analog
natančen opis 1A 50 ~ 76 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1A