ECA-1HM4R7B
PanasonicPanasonic
ECA-1HM4R7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECA-1HM4R7B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECA-1HM4R7B.pdf2.ECA-1HM4R7B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECA-1HM4R7B
Številka dela ECA-1HM4R7B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2901761 pcs Podatkovni list 1.ECA-1HM4R7B.pdf2.ECA-1HM4R7B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija M Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 76.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECA1HM4R7B
P10392TB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose