ECA-1HMR47B
PanasonicPanasonic
ECA-1HMR47B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECA-1HMR47B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECA-1HMR47B.pdf2.ECA-1HMR47B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECA-1HMR47B
Številka dela ECA-1HMR47B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4049 pcs Podatkovni list 1.ECA-1HMR47B.pdf2.ECA-1HMR47B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija M Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECA1HMR47B
P10388TB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.47µF