ECA-1JHG101
PanasonicPanasonic
ECA-1JHG101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECA-1JHG101
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: ECA-1JHG101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECA-1JHG101
Številka dela ECA-1JHG101 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385482 pcs Podatkovni list ECA-1JHG101.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija NHG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 322.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECA1JHG101
P5582
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECA-1JHG101B
ECA-1JHG101B
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL