ECC-A3J470JGE
PanasonicPanasonic
ECC-A3J470JGE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC-A3J470JGE
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 47PF 6KV SL/GP RADIAL
Podatkovni listi: ECC-A3J470JGE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECC-A3J470JGE
Številka dela ECC-A3J470JGE Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 47PF 6KV SL/GP RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4552 pcs Podatkovni list ECC-A3J470JGE.pdf
Napetost - ocenjena 6000V (6kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL/GP
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija KGE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena ECCA3J470JGE
P12189
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor SL/GP Radial, Disc
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose