ECC-D3A101JGE
PanasonicPanasonic
ECC-D3A101JGE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECC-D3A101JGE
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 100PF 1KV SL/GP RADIAL
Podatkovni listi: ECC-D3A101JGE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECC-D3A101JGE
Številka dela ECC-D3A101JGE Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 100PF 1KV SL/GP RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5363 pcs Podatkovni list ECC-D3A101JGE.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL/GP
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija KGE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena ECCD3A101JGE
P10804
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor SL/GP Radial, Disc
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose