ECE-T2WP561EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2WP561EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-T2WP561EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: ECE-T2WP561EA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-T2WP561EA
Številka dela ECE-T2WP561EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4243 pcs Podatkovni list ECE-T2WP561EA.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija T-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.06A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena ECET2WP561EA
P10067
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.480" (63.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 355 mOhm @ 120Hz
natančen opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 355 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF