ECE-T2WP561FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2WP561FA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-T2WP561FA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: ECE-T2WP561FA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-T2WP561FA
Številka dela ECE-T2WP561FA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4675 pcs Podatkovni list ECE-T2WP561FA.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija T-UP Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena ECET2WP561FA
Q3192674
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF