ECE-V1AA471P
PanasonicPanasonic
ECE-V1AA471P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-V1AA471P
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: ECE-V1AA471P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-V1AA471P
Številka dela ECE-V1AA471P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5970 pcs Podatkovni list ECE-V1AA471P.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija VS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena ECEV1AA471P
PCE2042TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose