ECE-V1CA101WP
PanasonicPanasonic
ECE-V1CA101WP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-V1CA101WP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: ECE-V1CA101WP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-V1CA101WP
Številka dela ECE-V1CA101WP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4587 pcs Podatkovni list ECE-V1CA101WP.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija VS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena ECEV1CA101WP
PCE3182TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose